Aktualności arrow Oferta szkoleń

Oferta szkoleń
Jak wspomagać dziecko z FASD w edukacji. Drukuj Email

Fundacja Poza Schematami, realizując zadanie powierzone przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach Narodowego Programu Zdrowia, wydaje publikację pt. „Jak wspomagać dziecko z FASD w edukacji”. Książka jest skierowana do nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych i innych osób pracujących z dziećmi ze Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych w obszarze edukacji.

Publikacja będzie bezpłatnie przesyłana do szkół podstawowych oraz innych miejsc, w których prowadzona jest praca z dziećmi z FASD.

Placówki, które zainteresowane są otrzymaniem bezpłatnego egzemplarza powyższej książki prosimy o kontakt mailowy z Fundacją Poza Schematami pod adresem: ksiazkaFASD2018@gmail.com i podanie dokładnych danych adresowych placówki (nazwa placówki i adres wraz z kodem pocztowym).

                                                           

 

 

Zadanie finansowane ze środków NPZ na lata 2016-2020

 

Czytaj całość…
 
Program Rozwoju Osobistego w zakresie samokontroli i samoregulacji.- II edycja Drukuj Email

 

Program Rozwoju Osobistego

w zakresie samokontroli i samoregulacji.

II edycja programu

 

Państwowa Agencja Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i Fundacja ETOH zapraszają do udziału w Programie Rozwoju Osobistego (PRO) w zakresie samokontroli i samoregulacji. Jest to  program terapeutyczno-rozwojowy wzmacniający i rozwijający samokontrolę osób uzależnionych. 

 

 Projekt przeznaczony jest dla  członków stowarzyszeń abstynenckich po co najmniej 6 miesięcznej ukończonej własnej  terapii uzależnienia od alkoholu.

 

Program składa z  62 godzin dydaktycznych (54 godziny warsztatów i 8 godzin wykładów) realizowanych w trakcie 3 sesji:
  • Sesja I: 10-12 sierpnia 2018 r.
  • Sesja II: 7-9 września 2018 r.
  • Sesja III: 5-7 października 2018 r.

 

PRO jest w całości finansowane ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 i udział w nim jest bezpłatny. W ramach programu mają Państwo zapewnione: zajęcia dydaktyczne, materiały szkoleniowe oraz całodzienne wyżywienie i nocleg.

Czytaj całość…