Aktualności arrow Oferta szkoleń arrow Konferencja DDA

Konferencja DDA Drukuj Email

Bezpłatna konferencja DDA dla profesjonalistów

PSYCHOTERAPIA DDA - ROZUMIENIE SYNDROMU DDA I METODY TERAPII

Fundacja ETOH i Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji pn. „Psychoterapia DDA- rozumienie syndromu DDA i metody terapii.” Konferencja jest dofinansowana ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Konferencja skierowana jest do specjalistów psychoterapii uzależnień, psychoterapeutów, osób w trakcie szkolenia w zakresie specjalisty psychoterapii uzależnień i psychoterapii, psychologów, którzy udzielają świadczeń zdrowotnych w placówkach leczenia uzależnienia od alkoholu.

Głównym celem konferencji jest zwiększenie wiedzy i umiejętności terapeutycznych profesjonalistów pracujących z osobami określanymi jaki dorosłe dzieci alkoholików (DDA)

Trzydniowa konferencja zrealizowana będzie w formie wykładów i warsztatów, obejmujących 24 godziny dydaktyczne zajęć, które odbędą się w siedzibie Fundacji ETOH, w dniach 3-5 października 2021 r.

W ramach konferencji zapewniamy Państwu bezpłatnie: zajęcia dydaktyczne, materiały szkoleniowe, nocleg oraz pełne wyżywienie w ośrodku Fundacji ETOH.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do pobrania: formularz_DDA21 prosimy przesłać najpóźniej do 17 września 2021 roku.