Szkolenia

Aktualności Szkolenie on-line: „Jedzenioholizm – co to jest i z czym to się je?”
17 stycznia 2022

Szkolenie on-line: „Jedzenioholizm – co to jest i z czym to się je?”

Celem szkolenia jest pozyskanie wiedzy dotyczącej funkcji jedzenia od strony społecznej, kulturowej fizjologicznej, społecznej i emocjonalnej. Przedstawione zostaną przyczyny jedzenia emocjonalnego i szkód jakie może spowodować kompulsywne objadanie się.

Aktualności Szkolenie on-line: „Podstawowe narzędzia dialogu motywującego.”
14 stycznia 2022

Szkolenie on-line: „Podstawowe narzędzia dialogu motywującego.”

Szkolenie pozwoli poznać narzędzia dialogu motywującego oraz wzmocni uważność i potrzebę aktywnego słuchania klienta.

Aktualności Szkolenie on-line: „Wprowadzenie do dialogu motywującego.”
14 stycznia 2022

Szkolenie on-line: „Wprowadzenie do dialogu motywującego.”

Celem szkolenia jest zapoznanie się z głównymi założeniami i zasadami dialogu motywującego oraz zwiększenie umiejętności komunikacji prowadzonej w jego nurcie.

Aktualności Szkolenie on-line: „Kiedy praca szkodzi – uzależnienie od pracy pod lupą.” edycja II
13 stycznia 2022

Głównym celem szkolenia jest zapoznanie uczestników m.in.: z różnymi formami nadmiernego zaangażowania w pracę, w tym uzależnienia od pracy.

Aktualności Szkolenie on-line: “Motywacja i działanie – jak wspierać klientów lub siebie w podejmowaniu konstruktywnych zmian.”
13 stycznia 2022

Celem webinaru/warsztatu jest pozyskanie wiedzy opartej na dialogu motywacyjnym, gdzie szukać w sobie motywacji i jak ją obudzić.

Aktualności Szkolenie on-line: „Focusing – skuteczna technika kontaktu z wewnętrznym doświadczeniem emocjonalnym Klienta.”
13 stycznia 2022

Celem warsztatu jest trening umiejętności pracy techniką focusowania z pacjentami.

Aktualności Szkolenie on-line: „Uzależnienie od hazardu – zagrożenie XXI wieku dla dzieci i młodzieży” edycja II
30 grudnia 2021

Celem zajęć jest podniesienie świadomości uczestników na temat tego czym jest hazard, w jaki sposób uzależnia i jakie są tego konsekwencje.

Aktualności  Szkolenie on-line: „Poza stereotypem. Praca z wysokofunkcjonującymi osobami uzależnionymi od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych” edycja IV
30 grudnia 2021

Lekarz, prawnik, biznesman – to tylko niektóre przykłady wysokofunkcjonujących osób trafiających do gabinetu terapeutycznego po pomoc.

Aktualności Program Rozwoju Osobistego
20 grudnia 2021

Program Rozwoju Osobistego

Program Rozwoju Osobistego stanowi cykl zajęć terapeutyczno-rozwojowych dla osób z własnym doświadczeniem uzależnienia lub współuzależnienia i jest przeznaczony m.in. dla osób zajmujących się niesieniem pomocy w środowiskach wsparcia, zwłaszcza w klubach i stowarzyszeniach abstynenckich. Warunkiem udziału w PRO dla osób uzależnionych od alkoholu jest co najmniej dwuletnia abstynencja.