Szkolenia

Aktualności Klub Rozwoju Osobistego #3 Jak skutecznie motywować ludzi metodą Dialogu Motywującego?
01 grudnia 2022

Klub Rozwoju Osobistego #3 Jak skutecznie motywować ludzi metodą Dialogu Motywującego?

Dowiesz się jak unikać wywoływania w swoich rozmówcach buntu, fałszywych obietnic, robienia Ci na złość, oporu przed działaniem. Nauczysz się wzbudzać w rozmówcach poczucie wartości, bycia zrozumianymi, ważnymi i szanowanymi, dzięki czemu łatwiej będzie im uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Poznasz prosty i skuteczny sposób na trzymanie zdrowego dystansu do sytuacji rozmówcy – tak, by nie brać odpowiedzialności za jego sytuację i ewentualne problemy, ale jednocześnie dodawać mu pewności siebie i sprawczości.

Aktualności Klub Rozwoju Osobistego #4 Motywacja i zdrowie
08 grudnia 2022

Klub Rozwoju Osobistego #4 Motywacja i zdrowie

Na spotkaniu dowiesz się jak motywować się w zdrowy i dojrzały sposób – jak analizować swoje potrzeby, cele i wartości, ponieważ to właśnie one Cię motywują (lub nie). Dowiesz się jak łączyć idee, w które wierzysz i które uważasz za ważne – z codziennym działaniem. Jak uświadomić sobie swoje potrzeby i pobudzać poczucie sprawczości, by je realizować. Jak podnosić się po nieudanej próbie osiągnięcia czegoś, by nie obwiniać się i nie krytykować (czyli jak się zmotywować, żeby się nie zdemotywować).

Aktualności Szkolenie online pn.
10 listopada 2022

Szkolenie online pn. "Motywacja i działanie – jak wspierać klientów lub siebie w podejmowaniu konstruktywnych zmian"

Celem warsztatu  jest pozyskanie  wiedzy opartej na dialogu motywacyjnym, gdzie szukać w sobie motywacji i jak ją obudzić.  Zapoznanie z techniką wzmacniania w sobie determinacji i wytrwałości w działaniach.

Aktualności BEZPŁATNA NARADA SZKOLENIOWA DLA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
29 sierpnia 2022

BEZPŁATNA NARADA SZKOLENIOWA DLA WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

Narada jest skierowana do przedstawicieli samorządów gminnych woj. lubelskiego zaangażowanych w opracowanie i realizację gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii z gmin o niskich dochodach pochodzących z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. W pierwszej kolejności przyjmowani będą przedstawiciele gmin o rocznych dochodach z z opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych ww obszaru w wysokości do 200 tys. złotych.