Rozwijanie umiejętności w Dialogu Motywującym

Szkolenie on-line

"Rozwijanie umiejętności w Dialogu Motywującym".

· sobota – niedziela: 15-16 czerwca 2024 r.

· godziny szkolenia: 10:00-16:00

· koszt: 490 zł

Szkolenie obejmuje 16 godzin dydaktycznych zajęć.

Szkolenie adresowane jest do osób, które ukończyły co najmniej 16 godzinny warsztat z podstaw Dialogu Motywującego i chcą poszerzyć swój warsztat umiejętności.

W trakcie zajęć uczestnicy:

a) zapoznają się z koncepcją czterech procesów DM

b) przećwiczą krok po kroku prowadzenie Dialogu Motywującego, z wykorzystaniem narzędzi DM

c) porozmawiają o roli wartości w budowaniu wewnętrznej motywacji do zmiany oraz zapoznają się z narzędziami ułatwiającymi nazywanie istotnych dla klienta wartości

d) poćwiczą nawiązywanie kontaktu, określanie celu, wywoływanie języka zmiany oraz budowanie realistycznego planu zmiany

Sposoby prowadzenia warsztatu: mini wykłady, dyskusje w grupie, materiały filmowe, praca na własnych przykładach.

Prowadząca: Marta Lizis – Młodożeniec – psycholożka, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (certyfikat nr 70), trenerka Polskiego Towarzystwa Dialogu Motywującego. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu DM dla grup zawodowych zajmujących się pomaganiem ludziom: terapeutów uzależnień, psychologów, lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków, kuratorów, pedagogów, pracowników socjalnych. Współpracowała z Uniwersytetem SWPS, gdzie prowadziła zajęcia dydaktyczne z zakresu diagnozy klinicznej, Dialogu Motywującego oraz prowadziła psychoterapię w Akademickim Centrum Psychoterapii. Jest autorką publikacji na temat Dialogu Motywującego.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU - WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Zapisy: https://forms.gle/UpV4CJN7gmhLsdn48

METODA PRACY:

Zajęcia odbywają się za pomocą platformy Zoom;
W trakcie trwania szkolenia będziecie mieli Państwo możliwość bezpośredniego kontaktu z trenerem za pomocą sytemu wideokonferencji (wystarczy komputer, tablet lub smartfon ze sprawnymi głośnikami i mikrofonem – wystarczą te wbudowane w urządzenie) oraz porozmawiania i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami szkolenia.

W RAMACH SZKOLENIA ON-LINE GWARANTUJEMY PAŃSTWU:

Pełną interaktywność szkolenia z prowadzącym;
Doświadczenie i doskonałe przygotowanie merytoryczne trenera oraz odpowiednio dobrane metody i techniki pracy;
Autorskie materiały szkoleniowe podczas pracy on-line oraz do pobrania i pracy własnej w pdf, wysłane zaraz po zakończeniu zajęć;
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w wersji pdf;
Dla chętnych wersja papierowa zaświadczenia wysyłana pocztą na podany w formularzu zgłoszeniowym adres – za dodatkową opłatą 15 zł.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY online

I ZAPŁAĆ ZA POMOCĄ PRZELEWU:

Dane: ETOH Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii Problemów Alkoholowych

tytuł przelewu: imię nazwisko – dm zaawansowany

KONIECZNIE PRZEŚLIJ POTWIERDZENIE WPŁATY najpóźniej do 7 czerwca 2024 roku
NA ADRES: profilaktyka@etoh.edu.pl