Lista instruktorów programu Szkolnej Interwencji Profilaktycznej Drukuj Email

 

Lp.

 

Województwo

 

Nazwisko i imię instruktora

 

Miejscowość

1.

Dolnośląskie

Malczewski Wojciech

Lubomierz

2.

Kujawsko - pomorskie

Marciniak Czesława

Bydgoszcz

 

 

Słowikowska Beata

Łabiszyn

 

 

Głuszkowska Anna

Inowrocław

 

 

Jaszczak Alina

Inowrocław

 

 

Kuban Wiesława

Papowo Toruńskie

 

 

Daszkiewicz Danuta

Sępólno Krajeńskie

 

 

Twardo Marlena

Toruń

3.

Lubelskie

Skowronek Marta

Puławy

 

 

Janaszek-Talacha Izabela

Łuków

 

 

Zwolska Urszula

Puławy

4.

Lubuskie

Krzewska-Gordzijewska Jadwiga

Gorzów Wielkopolski

5.

Łódzkie

Kubicka Wiesława

Piotrków Trybunalski

 

 

Pawluk Izabela

Skierniewice

 

 

Bednarczyk Małgorzata

Sieradz

 

 

Ruszkowska Ewa

Sieradz

 

 

Synowiec Małgorzata

Łódź

6.

Małopolskie

Szczepanie Jerzy

Bochnia

 

 

Rajwa Elżbieta

Kraków

 

 

Węglarczyk Grażyna

Kraków

7.

Mazowieckie

Bertram-Wieczorek Violetta

Warszawa

 

 

Wardyńska-Ziółek Magdalena

Warszawa

 

 

Puchała Ewa

Warszawa

 

 

Sakowska Joanna

Warszawa

 

 

Macander Dorota

Warszawa

 

 

Niepokólczycka-Gac Jagna

Warszawa

 

 

Drzewiecka Danuta

Ciechanów

 

 

Borucka Anna

Warszawa

 

 

Okulicz-Kozaryn Katarzyna

Warszawa

 

 

Pisarska Agnieszka

Warszawa

 

 

Ostaszewski Krzysztof

Warszawa

 

 

Bobrowski Krzysztof

Warszawa

 

 

Kazimierczak Maria

Warszawa

8.

Podkarpackie

Drwięga Maciej

Sanok

 

 

Rejman Ewa

Leżajsk

 

 

Siwiec Wiesław

Sanok

 

 

Szwarc Krystyna

Tarnobrzeg

 

 

Śliwińska Beata

Leżajsk

 

 

Zych Małgorzata

Tarnobrzeg

9.

Podlaskie

Kawczyńska Anna

Białystok

 

 

Krawczuk Teresa

Białystok

 

 

Powichrowska Halina

Białystok

 

 

Szarkowska Elżbieta

Sokółka

10.

Pomorskie

Drożdż Barbara

Kwidzyn

 

 

Kamińska Anna

Kościerzyna

 

 

Morawska Danuta

Kartuzy

11.

Śląskie

Sołtys Elżbieta

Zawiercie

 

 

Zajic Anna

Częstochowa

 

 

Cybula Grażyna

Katowice

 

 

Kruszyńska Aleksandra

Katowice

12.

Świętokrzyskie

Łuczkiewicz Krystyna

Kielce

 

 

Kostecka-Biskupska Marzanna

Kielce

13.

Warmińsko - mazurskie

Dorożko Lucyna

Olsztyn

 

 

Daszkiewicz Danuta

Sępólno Krajeńskie

 

 

Górecka Elżbieta

Morąg

 

 

Burdalski Robert

Szydlak

 

 

Jankowska Jolanta

Elbląg

 

 

Grądzka Agnieszka

Pisz

14.

Wielkopolskie

Siwak Jolanta

Kalisz

15.

Zachodniopomorskie

Kosmatka Romualda

Piła